Zmniejsz raty kredytów

niższe raty kredytoweZapewne wiele osób zastanawia się co zrobić aby zmniejszyć koszty swoich zobowiązać wobec banków. W niektórych przypadkach możemy zawiesić spłatę danego kredytu na określony przez bank okres. Co jednak zrobić gdy bank nie daje nam możliwości zawieszenia spłaty rat kredytu?

Od niedawna mamy w ofercie banków nowy produkt nazywany kredytem konsolidacyjnym. Jakie korzyści niesie za sobą jego zaciągnięcie? Pierwszą najważniejszą zaletą jest wydłużony czas na spłatę należności, dzięki czemu mamy więcej czasu na uzbieranie odpowiedniej kwoty.

Drugą bardzo ważną zaletą jest zmniejszona rata miesięczna, jest to następstwo wydłużonego czasu spłaty(mamy więcej miesięcy, więc całkowite zadłużenie dzielimy przez większą ich ilość). trzecią zaletą jest fakt, iż od czasu zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego wszystkie zobowiązania będziemy spłacać przy pomocy tylko jednego rachunku.

Koniec z płaceniem kilkunastu rachunków. Przy założeniu, że każdy kredyt mamy w innym banku formalności jest co nie miara. A w obecnych czasach nie każdy z nas ma czas i chęci na taką ilość formalności przy spłacie rat kredytów.